GM 07-13 Crew Cab A182-10CPA
Add to cart
  Add to list
    Notify Me
Atrend A182-10CPA 2007-2013 GM Crew Cab Dual 10" Sealed Carpeted Downfiring Enclosure With Amp Space
Dual 10" Subwoofer Enclosure designed specifically for 2007 2013 Chevy Silverado and GMC Sierra HD Crew Cab Trucks
Premium Carpet Finish
No modifications required & does not affect rear seating
Amp shelf area 14" Wide x 17" Deep
Mounting Depth: 6.5"